نرگس محمدی: کرونا باعث شد قدر داشته‌هایمان را بدانیم

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین برنامه «احوالپرسی» نوروزی در نخستین روز فروردین با حضور نرگس محمدی (بازیگر) و سینا حجازی (خواننده) ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه به روی آنتن رفت. 

در بخشی از برنامه، مسعود روشن‌پژوه گفت: فکر نمی‌کردم بیان واژه «یک و یک و یک» در برگزاری مسابقات کودک، همزمان با اجرای برنامه‌ای در تاریخ ۱/۱/۱ شود و همین امر برای ۲/۲/۲ صادق خواهد بود.

سپس در گفت‌وگوی صمیمی با نرگس محمدی، مطالب جالبی عنوان شد. 

نرگس محمدی در پاسخ به سؤال مجری برنامه پیرامون بهترین عیدی که دریافت کرده، گفت: بهترین عیدی که گرفته‌ام، به دوران کودکی‌ام برمی‌گردد همان پول‌های نوی کم اما سرشار از خاطره. 

بازیگر سریال پرطرفدار ستایش در خصوص تبریک عید به عزیزانش گفت: من اول به مادرم تبریک عید نوروز را می‌گویم و بعد از آن به مادر همسرم علی ولی اولین جایی که برای عید دیدنی می‌رویم منزل دایی‌ام است. 

وی درخصوص زندگی شخصی‌اش خاطرنشان کرد: من با علی خیلی خوشبختم چون او انسان بااخلاق و خوش اخلاقی است و این صفت، صفت با ارزشی است چون اخلاق تنها موردی است که باقی می‌ماند و بقیه موارد مثل پول و جمال و… ممکن است مقطعی باشد و در مورد فرزندآوری هم گفت: ان‌شاءالله امسال این مورد هم جزء اولویت‌های زندگی من و همسرم است. 

نرگس محمدی خاطرنشان کرد: در زندگی ما، گذشت دو طرفه است و آرزوی من در سال جدید برای همسرم این است که همینطور شاد و سلامت باشد چون علی، فردی است که حتی با ناراحتی دیگران، غصه‌دار می‌شود و تأثیر بدی بر روحیه‌اش گذاشته می‌شود. 

بازیگر فیلم خائن کشی در جواب مجری برنامه پیرامون نظرش درخصوص فروش ماشینش برای کمک به هزینه‌های فیلم جشنواره همسرش، گفت: امسال در جشنواره فجر، همسرم دو فیلم داشت که در جایی بیان کرده بود من ماشینم را فروختم و برای فیلم خائن‌کشی، هزینه کردم. اگر نیاز به فروش ماشین من هم می‌شد، این کار را انجام می‌دادم، چون ماشین و وسایل بالاخره فراهم می‌شود ولی وقتی اثری خوب در سینما باقی بماند، این خاطره‌انگیزتر خواهد بود. ضمن اینکه وقتی همه عوامل پروژه به آنچه حقشان است، برسند حالشان خوب خواهد بود و حال خوب آن‌ها، برای ما هم انرژی بیشتری به ارمغان می‌آورد. 

نرگس محمدی در پاسخ به این سؤال که چه چیزی را از سال ۱۴۰۰ به ۱۴۰۱ نمی‌آورد، گفت: من در سال ۱۴۰۰ ناراحتی‌هایی را تجربه کردم که از خدا می‌خواهم این ناراحتی‌ها در سال گذشته باقی بمانند و سال جدید، شروعی تازه برای من و مردم کشورم باشد. 

بازیگر سریال نوروزی زعفرانی درخصوص کرونا، گفت: به نظر من کرونا باعث شد قدر داشته‌هایی که قبلاً برایمان عادی شده بود، بیشتر بدانیم. قبلاً ارتباط‌ها راحت‌تر بود و همه صمیمانه‌تر با هم رفتار می‌کردند اما با وجود این بیماری حتی در آغوش کشیدن مادرم برای من تبدیل به حسرتی بزرگ شده است. 

وی درخصوص پایبندی به رسم و رسوم سنتی گفت: من به شدت به رسم و رسوم معتقدم و دوست ندارم چیزی از آن کم کنم یا موردی را اضافه نمایم. در حال حاضر موضوعی که باعث ناراحتی من می‌شود این است که در دوران کودکی و در ایام عید، پدربزرگ و مادربزرگ بودند، فامیلی‌ها گسترده‌تر بود و الان حسرت میخورم که دیگر آن شرایط وجود ندارد. 

نرگس محمدی درخصوص تصاویری که برایش به نمایش درآمد، گفت: علی، زمان‌هایی که گل نرگس هست برای هر مناسبتی برایم گل نرگس می‌خرد و هدیه‌های زیادی هم تا به حال به من داده چون تولد من در نهم ماه فروردین است، بهترین هدیه‌ها را از او و اطرافیانم گرفته‌ام.

آرزوی نرگس محمدی در سال جدید برای ملت ایران، آرامش و شادی و سلامتی بود و اینکه هرچه زودتر این ویروس کرونا رخت بربندد تا همه به روال عادی زندگی برگردند.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نرگس محمدی: کرونا باعث شد قدر داشته‌هایمان را بدانیم