پیام رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در پی رحلت آیت‌الله ری شهری

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با ارسال پیامی درگذشت آیت الله محمدی ری شهری نماینده ولی فقیه و تولیت استان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون
ارتحال عالم مجاهد و انقلابی آیت‌الله محمدی ری‌شهری
موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.
آن عالم فرزانه که از مبارزان دوران انقلاب اسلامی و دلبسته امام راحل و نهضت اسلامی بود پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرها و مناصب مختلف خدمت منشأ آثار و برکات زیادی گردید.
مجاهدت ایشان در محاکم انقلابی و صیانت از ارتش انقلابی و پس از آن تلاش بی وقفه دربنیانگذاری وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی خصوصاً در مقابله سرسختانه با باندها و گروهک‌های انحرافی از خدمات ارزشمند ایشان است.
خدمت خالصانه در جایگاه نمایندگی رهبری در حج و زیارت و تلاش برای اقامه حج ابراهیمی و خدمتگزاری در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام از حسنات ماندگار ایشان است.
جهاد فرهنگی آیت‌الله ری شهری، در احیا معارف اهلبیت عصمت و طهارت خصوصاً میراث بی بدیل حدیثی شیعه با تألیف و تدوین دهها جلد موسوعه‌های قرآنی و حدیثی و تاریخی و نیز تأسیس مراکز علمی و تحقیقی در عرصه ترویج فرهنگ اهل‌بیت عصمت و طهارت از خدمات منحصر به فرد این عالم بزرگوار است.
اینجانب به نمایندگی از نمایندگان مکرم ولی فقیه در استان‌ها و ائمه مکرم جمعه و اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه،
این ضایعه را به محضر رهبر حکیم انقلاب و حوزه‌های علمیه و خصوصاً شاگردان و علاقمندان ایشان، به ویژه مردم مؤمن و انقلابی شهرری، بالاخص به فرزندان ارجمند و خانواده این عالم فرزانه تسلیت و تعزیت می‌گویم.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
محمدجواد حاج علی اکبری
۱۴۰۱/۱/۲

https://criticalstrike.ir/23/03/2022/%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%a6%d9%85%d9%87-%d8%ac%d9%85%d8%b9%d9%87-%d8%af/